Nagrobki zinwentaryzowane:

  • Rachela, córka Mosze Chackelesa 1893
  • Meita Dewora, córka Benjamina 1895
  • Chaja Lampert, córka Cwi Hirsza Lamperta, koniec XIX w.
  • Jehuda Wendel, syn Mordechaja 1894
  • Fajgel Tiferman, córka gaona Jehoszuy, żona Awrahama Icchaka 1901
  • Nitel Lipszic, koniec XIX w.
  • Malka Litwińska, córka Eli Cwi Litwińskiego z Karbina 1899
  • Ester Rosenthal, córka kapłana Zeew Wolfa 1874
  • Rachela Wigdorowic, córka Gerszona Hefnera 1902
  • Feigel, córka Sendera Peresa 1894
  • Bila, córka Israela 1897
  • Nat Potokski, syn Ari Lejba 1914
  • Minem Szuw, córka Josefa 1906
  • Chanie Zawacka, córka Szlomy Maszanznika 1902
  • Icchak Gendelman, syn Dawida 1909
  • Kohen Eltanan Kapłan, syn Jehudy 1894
  • Jakow Szapiro 1910
  • Kohen Mosze Rotszild, syn Jehudy Hakonena 1903
  • Kohen Cadok Prużanski, syn Szmula ok. 1900
  • Icchak Zilbert, syn Eljachu Akiwy 1912
  • Sara Rawic, córka Szmuela Bera 1897
  • Riwka, córka Manisza Warszawic 1876
  • Sara, córka Jaakowa Michela 1907
  • Dewora, córka Szoela 1902
  • Menachem Ljubel, syn Ciwi Hirsza 1899
  • Icchak Brisker, syn Awrahama 1909
  • Bela Sopoćkowska, córka Josefa 1908
  • Rasza Perec, córka gaona Eliego 1900
  • Becalel Bendit, syn Barucha 1894
  • Lea Racka, córka Awrahama 1891
  • Chaim Rowiński, syn Cecila 1905
  • Murka Wigodska, córka Awrahama Aszera z rodu Gineburg z Hurona 1901
  • Helka Sztajn, córka Gerszona 1914
  • Awraham Boris, syn Israela 1898
  • Chaim Lubliner, syn Benjamina Zeew Wolfa 1905
  • Chalawne Sztajn, syn Icchaka Merkela 1888
  • Dewora, córka Icchaka Goldberga 1906
  • Ari Lejb Ginsburg, syn Ciwi Hakonena 1902
  • Szlomo Sztufler, syn Szmuela 1908
  • Handel Ljubawski, córka Szalom Marian 1907
  • Israel Rafalowski 1899
  • Falata Bramson 1900
  • Zisel, córka Jaakowa Moranca 1908
  • Ciwi Gizberg, syn Arie Lejb Hakonena 1909
  • Awraham Citron, syn Szneura Zelmana 1904
  • Jakow Solowiejczyk, syn Icchaka, przewodniczącego gminy z Hurona 1904
  • Ari Lejb Farber, syn Chaima 1905
  • Ciwi Hirsz Smagler, syn Jehoszuy 1906
  • Icchak Lajwinzohn, syn Mordechaja 1901
  • Sara Frisz, córka Gawririela 1900
  • Zlata Zilbelman, córka Mosze Chaima Halewiego 1907
  • Dawid Naftali 1894
  • Icchak Robinstejn, syn Abrahama 1903
  • Mosze Lejb Miszandznik, syn Icchaka Eliszera 1902
  • Sara, córka Jehudy Hakonena 1894
  • Lea 1905
  • Jaakow Zelig, syn Jehoszuy 1903
  • Meir Zak, syn Tuwi Hakonena 1914
  • Israel Litwak, syn Jaakowa Zeewa 1907
  • Fejgel Meir, córka Szlomo 1904/5
  • Estera Rejzel, córka Jaakowa Halewi 1896
  • Moher Abba Malmed, syn Eliszera 1901
  • Jaakow Szajna, syn Zeew 1904
  • Dawid Wileński, syn Szmuela 1899/1900
  • Arie Lejb, ok. 1900
  • Dawid Sidoroński, syn Jeszeaja Josefa 1910
  • Zeew Selikes, syn Ari Lejba 1897
  • Fejgel Molojos, córka Natana Neta Hakonena z Szeriszowa 1902
  • Chaim Budzicki, syn Budzickiego z Mińska 1896/1897
  • Joche, córka Symche Berkowicza 1897
  • Mosze Kawler, syn Awrahama 1913
  • Basza Lazers, córka Ciwi Gasza 1902
  • Nachum Uliński, syn Wasmana 1902
  • Elizer, syn Benjamina 1894
  • Fruma Stein, córka Natana 1901
  • Atil Edelstein, córka Herca 1919
  • Jaakow Szlom Goldberg, syn Eli Chaima z Janowa 1921
  • Pasza Bejli Gutman, córka Ciwiego 1920
  • Menachem Zak, syn Jehudy Lejba 1918
  • Meir Sturmak, syn Tudrusa 1920
  • Dina Jagoda, córka Jonasza 1929
  • Abraham Menachowski, syn Osipa 1909
  • Szlomo Hirsz Ein 1904
  • Maria Goldbaum 1901
  • Israel Kaliezki 1907
  • Pan Cwi Aaron, syn Elja (...) 1895
  • Elizer, syn Szlomy Rabinowicz 1908
  • Szlomo Ariel Soszycki, syn Szimeona Soszyckiego, zamordowany przez morderców 1906
  • Elizer, syn Josefa z Trestiny 1894
  • Baruch, syn Josefa z Trestiny 1896
  • Efraim Potokski, syn Natana 1902
  • Meir Szalom Sybirski, syn Nachuma Mosze Sybirskiego 1904
  • Beniamin Potokski, syn Nisana Potokski 1903
  • Mosze Chaim, syn Szlomo Lejba Winika 1901
  • Eliezer, syn Hilela, ok. 1900
  • Arie Lejb, ok. 1900
  • Jehuda Mazur, syn Jaakowa Mazura 1898
  • Jehudit Tidrer, córka Jechaskela Tidrera 1903
  • Szimeon, ok. 1900
  • Jaakow Biber, syn Gerszona Bibera, ok. 1900
  • córka pana Naftalego, ok. 1900
  • Najdorf 1917
  • Joche, córka Symche Berkowicza 1897
  • Gitel, córka rabina Chaima Brikera 1895
  • Rozalia Pappe 1933
  • Rabi Meir, syn rabiego Tudrusa Sturmaka
  • Rachel Hinra, córka rabiego Mosze Chackelesa Awrahama Bargalowskiego 1895
  • Lea, ok. 1900
  • ...Zeew, syn Arona 1896
  • Chaja Riwa, córka Awrahama Aba 1893
  • żona Awrahama Gotlera 1900
  • Sara, córka Awrahama 1892
  • Hirsz Wolf, syn Ajzyka Lejba 1899
  • Chawa, córka Izraela Jaakowa Minesa 1899
  • Chaim Majris, syn Szmuela Reuwena 1893
  • Mosze Zelman, syn pana Gerszona Nożyka 1896
  • Sara Dwora, córka Anszila 1894
  • Mordechaj, syn Noha 1892
  • Bencjon, syn Aleksandra Blocha 1900
  • Fejwel, syn Jeszai Blocha 1899
  • Zusman Meir, syn Eliego Szmuela Knyszyńskiego 1894
  • Chajka, córka Fajwela 1897
  • Meir, syn Zeewa 1894
  • Miriam Gitel, córka Gedalie 1895
  • Jaakow Dawid, syn Izraela Borowskiego 1898
  • Zelda, córka Eliszera 1897
  • Gedali, syn Izraela z rodu Lewitów Aruszkes 1893
  • Icchak Goldfarb 1897
  • Awraham z Wysockiego Goldmana 1898
  • Ari Lejb z rodu lewitów 1896
  • Icchak, syn Menachema Mendla Matesa 1904
  • Chaja, córka Zeewa Sznajdera 1900
  • Lipsza, córka pana Meira 1894
  • Fruma Narewska, córka Pesacha, żona Mosze Cwi Narewskiego 1894
  • Gitel, córka Dow Bera, żona Lejba Bitermana 1894
  • Ester Rachel, córka Awrahama Zeewa 1893
  • Merka Lea, córka Awigdora Janowera 1894
  • Chana, córka Barucha 1892
  • ...Dow Arie, syn Mosze Zalmana Abersztajna 1909
  • Beniamin Biszka, syn Elizera z domu kohenów 1895
  • Gutke Goniądzka, córka Jehaskela 1904
  • Mędrzec Nechemia, syn Moszego...
  • Hilda Pesze, córka Cwi Hirsza Presa 1896
  • Azriel Nachman, syn Jaakowa Arie z Sokółki...
  • Malka Rajzel, córka rab. Mordechaja, żona Lejba Janowskiego 1903
  • rab. Jaakow, syn rab. Mosze Icchoka Kohena Kaca 1903
  • Mendel, syn Zyskinda Czernichowskiego 1915
  • Tojwa Besza 1900
  • córka Dow Bera 1900
  • Frajda, córka ...
  • Sukot... Lpk 1900
  • Lejba, córka Szlomo Grodzińskiego 1903
  • Jaakow 1900
  • Lejb, syn Szmuela z rodu kohenów ok. 1890
  • Ester, córka Szmuela 1893(?)-4(?)
  • Kajla, córka rab. Joela ok. 1900
  • Fajga, córka Natanela 1895
  • Rywa Fajgel, córka Szmeona Jaakowa z rodu kohenów 1897
  • Pesa, córka Aarona 1898
  • Tojwa, córka Cwi Hirsza 1894
  • Rachel Lea, córka Mordechaja, żona Aleksandra ok. 1895
  • Fejga, córka Aarona 1899
  • Lea, córka Awrahama z rodu kohenów, żona Federa 1895 lub 1890
  • Jaakow, syn Gerszona Bibera ok. 1900
  • ..., córka Naftalego ok. 1900
  • Najdorf 1917
  • Joche, córka Symche Berkowicz 1897
  • Josef, syn Bacalela ok. 1900
  • Jehuda, ok. 1900
  • Mosze, ok. 1900
  • Chawa, córka Mosze ok. 1900
  • syn Cwi 1903
  • Zlatka Rajzel Wilcik, córka Szmuela 1903
  • Johe, córka Josefa Wilcika 1903
  • Elizer, syn Szlomo 1894
  • Isacchar Goldberg, syn Jaakowa 1906
  • Jehidit, córka Arie Lejba, żona Izraela Cwi 1897
  • Rab. Jaakow Jechaskel, syn Nachuma 1897
  • Mosze, syn Nachuma Falka Kalmanowicz 1905
  • Itka, córka Dowa Domoradzka 1906
  • Rajzel, córka Mosze, żona Sendera Aronzona 1903
  • Bajla, córka Mosze Gwirca 1905
  • Liba, córka Mordechaja Lipkes 1902
  • Zeew, syn Zeewa Sznajdera 1899
  • Rachel Lea, córka... Rozentala 1898
  • Todros, syn Izraela Szturmaka 1896
  • Chaim Nata, syn Zeewa Herszfelda 1897
  • Liba, ok.1900
  • Frajda, córka Aba Szlomo, żona Barucha 1897
  • Rachel, córka Noacha, ok.1890
  • Mosze, ok. 1900
  • Ester, córka Jaakowa, ok.1900
  • Chana Rachel, córka Arie Lejba, żona Mordechaja Kruglajnskiego 1906
  • córka Josefa Priwalska 1899
  • Miriam, córka Mosze Lipa 1905
  • Rajca, córka Elizera, żona Eli Lejba Czarniecka 1898
  • Szyfra Basza, córka Jehoszuy, żona Mosze Szczupaka 1899
  • Dwasze (Dwosze), córka Chaima Dowa 1896
  • Beniamin, syn Josefa 1891–(2?)
  • Tojwia Lea, córka Jaakowa Arie Misiakera, ok.1900
  • Rajzel, córka Cwiego 1894
  • Jaakow, syn Jeszajahu Berkner 1909
  • Dawid Icchak, syn Jaakowa z rodu kohenów, ok. 1917
  • Jaakow Noach, syn Mosze Szlachtera 1900
  • Chaim Nata, syn Zeewa Herszfelda 1897
  • Rachel Lea, córka .... Rozentala 1898
  • Josef, syn Becalela, ok.1900
  • Elizer, syn Szlomo 1894
  • Lejb .......owicz, ok. 1902
  • Awraham Icchak, ok. 1905
  • Miriam, córka Izraela Zaka (Żaka) 1895
  •  ...Rabinowicz 190..(?)
  • Natan Lub, syn Natana 1895
  • Icchak Mendel, syn Jekutiela Boruchowicza ok.1902
  • Icchak Nachum, syn Iszajachu 1897
  • Aaron Hirsz, syn Awrahama Linczewskiego 1910
  • Szlomo Zalman, syn Mosze Aarona Hirszhorna 1904
  • Mosze Nahum, syn Icchaka Zelmana Aszkenazego 1895 (98?)
  • Zelda, córka Lejba Jaakowa Lapidusa 1898
  • Rajzel, córka Cwi 1894
  • Beniamin, syn Josefa 1891(2?)
  • Jaakow, syn Jeszajahu Berknera 1909
  • Dawid Icchok, syn Jaakowa z rodu kohenów, ok.1917
  • Szlomo Zalman, syn Mosze Harona 1903
  • Aaron Hirsz, syn Awrahama Linczewskiego 1910
  • Mosze Jehaskel, syn Monisza z rodu kohenów
  • Awraham Ajzyk, syn Jaakowa Fika (Pika) z Horodna (Grodna) 1894
  • Mordechaj Cwi, syn Jehoszua Kostow z Horodna (Grodna) 1901
  • Jaakow Noah, syn Mosze Szlachtera 1900
  • Tojwa, córka Heszela Kacenellenbogena 1906
  • Lea, córka Dawida Zeewa 1895
  • Dow Ber, syn Mosze Szmuela Dojlidzkiego 1897
  • Ester Waszlikowska, córka Izraela z rodu kohenów 1906
  • Ester, córka Szlomo, żona Kopela Szocheta 1904
  • Sara Gutman, córka Zeewa 1902
  • Ginendel, córka Ariego, żona Jehudy Mazura 1898
  • Ester, córka Szlomo, żona Kopela Szochtera 1904
  • Jehidit, córka Arie Lejba, żona Izraela Goldsztajna 1892
  • Isacchar Goldberg, syn Jaakowa 1906
  • Itka, córka Dowa Domoradzka 1906
  • Mosze Kalmanowicz 1905
  • Mosze, syn Awrahama Jaakowa Walach 1894
  • Gedalie Kabrowicki, syn Jehoszua 1900
  • Meir Majlech, syn Cwi 1902
  • Szlomo Jehuda, syn Szmuela Cwi z rodu lewitów 1894
  • Malka, córka Mordechaja Gimpla 1898
  • Mindel, ok. 1900
  • Zelda, ok. 1900
  • Awraham Icchak Hendler 1900[1.1]
Drukuj
Przypisy