Genealogia

Rok urodzenia
Rok śmierci
Data innego wydarzenia
Szewia Brühand
Miejsce: Kraków
Datowanie: 17.07.1898
Nazwisko: Brühand
Nazwisko panieńskie: Schall
Imię: Szewia
Data urodzenia: 17.07.1898
Miejsce urodzenia: Lubaczów
Miejsce pobytu: Kraków
Adres: ul. Starowiślana 65, Kraków
Wykonywany zawód: perukarka
Źródła: Archiwum Narodowe w Krakowie, Starostwo Grodzkie Krakowskie, sygn. 423. Sprawy paszportowe 1924. Skan dostępny w Centrum Informacyjnym Muzeum POLIN.
Salomon Kurpf
Miejsce: Kraków
Datowanie: 16.04.1893
Nazwisko: Kurpf
Imię: Salomon
Data urodzenia: 16.04.1893
Miejsce urodzenia: Lubaczów
Miejsce pobytu: Kraków
Adres: ul. Kupa 1, Kraków
Wykonywany zawód: buchalter
Źródła: Archiwum Narodowe w Krakowie, Starostwo Grodzkie Krakowskie, sygn. 418. Sprawy paszportowe K-M 1921. Skan dostępny w Centrum Informacyjnym Muzeum POLIN.
In order to properly print this page, please use dedicated print button.